Iphony mają wielu zwolenników na całym świecie i choć takie telefony są drogie, bo za 3,000 złotych można byłoby kupić używany samochód albo dobrego laptopa, to cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Co więcej, od lat trwa konflikt pomiędzy ludźmi korzystającymi z urządzeń z systemem iOS a systemem Android.

Cena idzie w parze z jakością

Decydując się na zakup Iphone’a otrzymujemy do dyspozycji system iOS. Jest to oprogramowanie bardzo proste w obsłudze, intuicyjne, można je bardzo łatwo zaktualizować. Aktualizacje są dostępne dla wszystkich użytkowników, także dla osób posiadających urządzenia starszej generacji.

Kolejna zaleta  Apple to fakt, że wszystkie urządzenia tej marki tj. MacBooki, Ippony, iPady są ze sobą zintegrowane. Dzięki temu można korzystać z różnych urządzeń równocześnie w zależności od potrzeb. DO zapisanych plików, notatek mamy dostęp z każdego urządzenia Apple, co bez wątpienia jest bardzo dużym udogodnieniem.

Serwis jest drogi

Jeżeli chodzi o naprawę Apple, to niestety trzeba nastawić się na dość wysokie koszty. Jeżeli ktoś się zastanawia ile kosztuje wymiana baterii w iphone 5s ( https://applefix.pl/produkt/wymiana-szybki-iphone-5s/ ) albo wymiana wyświetlacza, to odpowiedź jest jednoznaczna – dużo. Niestety za wymianę szybki w telefonach marki Apple trzeba zapłacić około 300 złotych, co może wydawać się ceną mocno przesadzoną. Tak, więc decydując się na zakup telefonu, laptopa czy iPada, warto liczyć się z tym, że w razie awarii sprzętu, będziemy musieli ponieść duże koszty związane z jego naprawą.

Czy warto w takim razie inwestować w produkty Apple? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, choć każdy, kto zdecydował się na zakup urządzeń tej marki podkreśla, że jest to sprzęt niezawodny i były to dobrze zainwestowane pieniądze.