Telefony marki Apple są kultowe i są marzeniem wielu osób na całym świecie. Decydując się na zakup iPhone, warto zastanowić się, jaki model będzie dla nas najbardziej optymalny . Poniżej znajdziecie zestawienie najlepszych telefonów od Apple, które warto wziąć pod uwagę.

Na początku warto zwrócić uwagę na to, że są przeciwnicy i miłośnicy Appla. Jedni uważają, że wydawanie kilku tysięcy złotych na telefon to przesada i oznacza, że jego właściciel to burżuj szastający pieniędzmi. Prawda jest taka, że opinie na temat tych telefonów są różne i zależą od danego kraju. W krajach bogatszych smartfony Apple nie robią na otoczeniu wrażenia w ogóle, co posiada je wiele osób.

Jaki model wybrać?

Decydując się na zakup iPhona, trzeba przygotować się na koszty rzędu 2-4 tysięcy złotych  albo więcej w zależności od wybranego modelu. Czy warto? Z całą pewnością tak, ponieważ są to telefony bardzo dobre, funkcjonalne, posiadające wytrzymałe baterie i ciekawe aplikacje. Jeżeli masz odpowiedni budżet, warto się nimi zainteresować. Oczywiście przed zakupem warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czy w przypadku stłuczenia wyświetlacza, będziemy w stanie zapłacić za wymianę 300 złotych wzwyż. Niestety naprawa Apple do najtańszych nie należy i warto się z tym liczyć i mieć tego świadomość. Serwis iphone zazwyczaj nie robi żadnych problemów, działa sprawnie i może pomóc w razie awarii urządzenia.

Wśród smartfonów Apple na uwagę zasługują modele:

– Apple iPhone XR

– Apple iPhone 8

– Apple iPhone XS

– Apple iPhone XS Max