Smartfony Apple wyznaczają trendy, to jedne z najpopularniejszych telefonów na świecie, a rzesza ich zwolenników ciągle się powiększa. Mimo, że niektórzy są zdania, że wydawanie kilku tysięcy złotych na smartfon to przesada, iphony z nadgryzionym jabłkiem są naprawdę świetne jakościowo i bez wątpienia są warte swojej ceny.

Co zyskujesz wybierając telefon od Apple?

Przede wszystkim można liczyć na świetny system operacyjny iOS, który jest szybki i wydajny. Obsługa iphona jest prosta, funkcjonalna i co najważniejsze szybka. Telefon reaguje natychmiastowo, nie wiesza się, na uwagę zasługuje również wysokiej klasy bateria. Użytkownicy takich telefonów podkreślają, że bez problemu można zaktualizować oprogramowanie, dzięki temu urządzenie działa bardzo płynnie i szybko. Kolejna ważna rzecz to parametry, czyli duża pamięć RAM, świetny aparat fotograficzny, którym można robić piękne zdjęcia natury, jak i selfie.

Obudowa jest wykonana z aluminium, na uwagę zasługuje też rodzaj wyświetlacza, który jest wzmacniany szkłem hartowanym. Dzięki temu można mieć pewność, że telefon w czasie upadku jest dobrze chroniony. Oczywiście żaden telefon nie jest w stanie wytrzymać wszystkich upadków. Wymiana wyświetlacza w iphone 7 kosztuje kilkaset złotych i z takimi kosztami niestety trzeba się liczyć. Serwis Apple jest drogi, co jest chyba jednym minusem tego typu urządzeń, chociaż można znaleźć dobry w przyzwoitych cenach, np. applefix.pl.

  Czy warto?

Jeżeli posiadamy odpowiedni budżet, to warto wybrać iphona zamiast telefonu na Androidzie. Po prostu jest on lepszy jakościowo, wydajniejszy i na co dzień użytkuje się go dużo przyjemniej i płynniej, niż inne modele. Nie bez przyczyny urządzenia Apple cieszą się tak dużą popularnością.